Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 315/70 R17 121/118S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2315/70 R17 121/118S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  345,2 €

Цена по парче

345,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот