Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 265/75 R16 119/116R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2265/75 R16 119/116R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
R
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  235,8 €

Цена по парче

235,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,68 €

Назад кон врвот