Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 245/70 R17 119/116S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2245/70 R17 119/116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот