Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 245/70 R16 113/110S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2245/70 R16 113/110S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/110
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528707498656
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  182,9 €

Цена по парче

182,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,91 €

Назад кон врвот