Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 235/75 R15 104/101S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2235/75 R15 104/101S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  174,3 €

Цена по парче

174,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот