Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 245/45 R18 100Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707282583
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  144,6 €

Цена по парче

144,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот