Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 245/45 R17 99Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage245/45 R17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528702198810
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот