Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/55 R16 95V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/55 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700073560
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  166,9 €

Цена по парче

166,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот