Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 205/60 R16 96W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage205/60 R16 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528709275170
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  103,9 €

Цена по парче

103,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот