Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 195/65 R15 95H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage195/65 R15 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705020484
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  96,2 €

Цена по парче

96,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот