Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 185/65 R15 92T

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage185/65 R15 92T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704889600
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  79,1 €

Цена по парче

79,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот