Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 185/65 R14 86H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706302787
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  85,5 €

Цена по парче

85,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот