Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 235/65 R16 115/113R

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528708367531
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  162 €

Цена по парче

162 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8 €

Назад кон врвот