Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 215/75 R16 116/114R

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER215/75 R16 116/114R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/114
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528703591955
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  183,6 €

Цена по парче

183,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  38,9 €

Назад кон врвот