Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 215/65 R15 104/102T

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan215/65 R15 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708515857
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  143,6 €

Цена по парче

143,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,35 €

Назад кон врвот