Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 215/60 R16 103/101T

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708332942
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  126,7 €

Цена по парче

126,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот