Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 205/75 R16 110/108R

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528708504806
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  130,9 €

Цена по парче

130,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот