Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 205/70 R15 106/104R

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528700369649
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  103,4 €

Цена по парче

103,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот