Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 175/65 R14 90/88T

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528706722813
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  208,1 €

Цена по парче

208,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот