Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 165/70 R14 89/87R

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan165/70 R14 89/87R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89/87
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528702434536
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  112,3 €

Цена по парче

112,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,86 €

Назад кон врвот