Споредете до 4 продукти:

Avon AM26 Roadrider 140/80 V17 69V

Avon AM26 Roadrider
Avon AM26 Roadrider
Avon

Avon AM26 Roadrider140/80 V17 69V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Avon
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
V
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
V
EAN:
0029142605379
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  121,40 €

Цена по парче

121,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот