Споредете до 4 продукти:

Ascenso EXB 380 11.00 D20 153B

Ascenso

Ascenso EXB 38011.00 D20 153B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
B
EAN:
8904365500033

Највисока цена:  617,8 €

Цена по парче

617,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  135 €

Назад кон врвот