Споредете до 4 продукти:

Ascenso EXB 380 10.00 D20 148B

Ascenso

Ascenso EXB 38010.00 D20 148B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
B
EAN:
8904365500026

Највисока цена:  381,6 €

Цена по парче

381,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот