Споредете до 4 продукти:

Ascenso BHB 310 18.4 D26 156A8

Ascenso

Ascenso BHB 31018.4 D26 156A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500842

Највисока цена:  1.196,5 €

Цена по парче

1.196,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот