Споредете до 4 продукти:

Anlas Sports (NR-SP) 4.00 D18 64P

Anlas

Anlas Sports (NR-SP)4.00 D18 64P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
P
EAN:
8681212860686
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  44,5 €

Цена по парче

44,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот