Споредете до 4 продукти:

Anlas NR-30 130/90 D15 66P

Anlas

Anlas NR-30130/90 D15 66P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
P
EAN:
8681212852124
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  51,4 €

Цена по парче

51,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот