Споредете до 4 продукти:

Anlas NF-28 2.75 D18 42P

Anlas

Anlas NF-282.75 D18 42P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
42
Индекс на брзина:
P

Највисока цена:  31 €

Цена по парче

31 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот