Споредете до 4 продукти:

Anlas MB-455 130/70 D12 56L

Anlas

Anlas MB-455130/70 D12 56L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
L
EAN:
8681212852001
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  38,2 €

Цена по парче

38,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот