Споредете до 4 продукти:

Anlas AR-1 2.25 D19 37L

Anlas

Anlas AR-12.25 D19 37L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
37
Индекс на брзина:
L
EAN:
8681212860273

Највисока цена:  20,9 €

Цена по парче

20,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот