Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 155/65 R14 75T

Alliance

Alliance 030Ex AL30155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814933623
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  67,4 €

Цена по парче

67,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,73 €

Назад кон врвот