Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 809 385/65 R22.5 160J

Aeolus HN 809
Aeolus HN 809
Aeolus

Aeolus HN 809385/65 R22.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Aeolus
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931523660
ЕУ Етикета:
C
C
76 dB

Највисока цена:  611,10 €

Цена по парче

611,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот