Споредете до 4 продукти:

Zeetex WV1000 225/70 R15 112/110S

Zeetex

Zeetex WV1000225/70 R15 112/110S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
S
EAN:
6290300046424
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  117,7 €

Цена по парче

117,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот