Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 225/55 R18 98V

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco225/55 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300065425
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  143,4 €

Цена по парче

143,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот