Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 235/40 R18 95Y

Zeetex

Zeetex HP2000235/40 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300039341
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот