Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (WY01) 215 R14 112/110Q

Yokohama

Yokohama W.drive (WY01)215 R14 112/110Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814825614
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  87,3 €

Цена по парче

87,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот