Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V905) 245/45 R19 102W

Yokohama

Yokohama W.drive (V905)245/45 R19 102W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814861780
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  204,8 €

Цена по парче

204,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,52 €

Назад кон врвот