Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V905) 235/70 R16 106T

Yokohama

Yokohama W.drive (V905)235/70 R16 106T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814880156
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  161,6 €

Цена по парче

161,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот