Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V905) 225/55 R16 99H

Yokohama

Yokohama W.drive (V905)225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814861674
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  97,9 €

Цена по парче

97,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот