Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V905) 225/50 R17 98V

Yokohama

Yokohama W.drive (V905)225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814861636
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  97 €

Цена по парче

97 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот