Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V905) 195/65 R15 91T

Yokohama

Yokohama W.drive (V905)195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814869847
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  55,8 €

Цена по парче

55,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот