Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 185/65 R15 88T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814779900
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена:  53,9 €

Цена по парче

53,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот