Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 185/60 R14 82T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814778637
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена:  56,7 €

Цена по парче

56,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот