Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 165/65 R14 79T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814778705
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена:  61 €

Цена по парче

61 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот