Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 165/60 R15 77T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)165/60 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814911881
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  86,1 €

Цена по парче

86,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот