Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 155/70 R13 75T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814964221
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  72,5 €

Цена по парче

72,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот