Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 155/65 R13 73T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814778668
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена:  45,2 €

Цена по парче

45,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот