Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 155/60 R15 74T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)155/60 R15 74T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
155
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814778644
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена:  70,5 €

Цена по парче

70,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот