Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V902B) 265/40 R20 104V

Yokohama

Yokohama W.drive (V902B)265/40 R20 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814809911
ЕУ Етикета:
F
C
74 dB

Највисока цена:  264,7 €

Цена по парче

264,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот