Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V902B) 225/55 R17 101V

Yokohama

Yokohama W.drive (V902B)225/55 R17 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814750640
ЕУ Етикета:
F
C
74 dB

Највисока цена:  148,4 €

Цена по парче

148,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот