Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V902B) 225/55 R16 99H

Yokohama

Yokohama W.drive (V902B)225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814750619
ЕУ Етикета:
F
C
74 dB

Највисока цена:  125,5 €

Цена по парче

125,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот